Magnetic Nail Academy Praha

Jmenuji se Vendula Zavaďáková a nehtovému designu se věnuji již osmým rokem. Před několika lety jsem začala pracovat s profesinální holandskou nehtovou kosmetikou Magnetic. V minulých letech jsem absolvovala školení v Magnetic Nail Academy Czech pod vedením mezinárodních trenérů Magnetic a trenérky Andrey Vilčekové, která je již 8 let hlavní distributor této značky v České republice. V loňském roce jsem v Holandsku úspěšně absolvovala zkoušky na trenéra Magnetic Nail Academy.

Vzhledem k tomu, že tato profese se neustále vyvíjí i já stále sleduji nové trendy a navštěvuji další školení a vzdělávám se. V červnu 2012 jsme otevřely v nových prostorách Nehtové studio Satalice a Magnetic Nail Academy Praha v Praze 9-Satalicích.Pro ty kteří se rozhodnou věnovat této krásné profesi nabízíme Rekvalifikační kurzy Manikúra a modeláž nehtů. Dále pořádámeškolení nail designu a nail artu ať už pro začátečníky nebo pro stávající nehtové designery, kteří se chtějí dozvědět něco nového,zdokonalit techniku a nebo nabídnout klientkám něco nového např. ve zdobení nehtů. Během kurzů máme individuální přístup ke každému studentovi. 


Služby

Nabízíme Vám široké spektrum služeb jako je modeláž nehtů, manikúra, p-shine, parafínové zábaly a mnoho dalšího. Přijďte k nám a vyzkoušejte naše služby. Jsme Vám vždy ochotně k dispozici.


Kontakt

Nehtové studio a Magnetic Nail Academy Praha

K Cihelně 369
Praha 9-Satalice
19015

Otevírací doba po-pá dle objednávek.


Markéta Pecherová
+420 604 929 181
Vendula Zavaďáková
+420 734 745 452
E-mail: praha9@magneticnail.czDiář 2016 již skladem!